האם אינסטגרם רואה קנית עוקבים בעין יפה?

אנו שומעים לאחרונה על גולשים רבים שמדווחים כי הם רכשו עוקבים לאינסטגרם והגדילו את החשיפה שלהם באפליקציה. עובדה זו גרמה לנו לצאת ולבדוק את העניין באופן מעמיק, כדי להבין איך עושים את זה, למה זה כדאי ואיך אינסטגרם מגיבה לתופעה הנרחבת. במדריכים הקודמים עלינו על שתי השאלות הראשונות והפעם יצאנו לבדוק אחת ולתמיד מה איך אינסטגרם רואה את העניין הזה. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע החיוני בנושא.

 

מה זה אומר בכלל קנייה של עוקבים?

אם הגעתם לכאן לאחר ששמעתם על התופעה הנרחבת, אך אינכם יודעים במה מדובר, כדאי שתקראו את הפסקה הנוכחית בעיון רב. שכן, נסביר לכם בקצרה ממש כי זה הליך פשוט למדי שמצריך מכם להיכנס לאתר שיאפשר לכם להגדיל את מספר העוקבים שלכם בהתאם לבחירתכם. אתם יכולים למשל לקנות 100 עוקבים או 10,000 עוקבים, זה נתון לבחירתכם. לאחר שתבצעו את הרכישה, תוכלו לראות שהחשבון שלכם באפליקציה יציג כי יש ברשותכם X עוקבים. נציין כי ה – X   מורכב מ – 2 נתונים:

  1. מספר העוקבים שהיה ברשותכם עד כה
  2. מספר העוקבים שהתווסף לאחר הרכישה שלכם

עוקבים באינסטגרם

מה אינסטגרם חושבת על זה?

עכשיו, כשאתם יודעים מה זה אומר לקנות עוקבים לאינסטגרם, נותר לכם רק לגלות מה האפליקציה הנחשבת חושבת על זה. לא נלאה אתכם בפרטים ונאמר שמקימי האפליקציה לא אוהבים (בלשון המעטה) את העניין, אך נראה שהם לא עושים מאמצים כבירים כדי למנוע את התופעה המדוברת. תוהים למה? קראו את הפסקה הבאה ותגלו.

 

מה האינטרס של אינסטגרם בכל הסיפור?

אינסטגרם מרוויחה בסופו של דבר מהרכישות שלכם. הכסף שאתם משלמים על קניית עוקבים אמנם לא נכנס ישירות אל הכיס שלה, אבל זה כן נוגע להכנסות שלה בסופו של דבר. שכן, מי שקונים עוקבים ומצליחים להעלות בעקבות כך את החשיפה שלהם, עשויים להיות כוכבי רשת. הדבר צפוי להוביל לכניסה של משתמשים חדשים לאפליקציה שיתעניינו בסרטונים ובתוכן שלהם, כך שלאינסטגרם יש רווח צדדי מהעניין הזה.

עוקבים באינסטגרם

למה כולם רוצים לקנות עוקבים בכלל?

משתמשים רבים באפליקציה בוחרים לקנות עוקבים, בגלל שמספר העוקבים הכולל הפך להיות סמל סטטוס. מי שמכירים מקרוב ברשתות החברתיות ובאינסטגרם בפרט, יוכלו לומר לכם שהמקובלים של היום הם מי שיש להם מספר רב יותר של עוקבים. כך שעובדה זו מובילה בסופו של דבר לחיפוש דרכים שיובילו להעלאת מספר העוקבים בן רגע.

 

השורה התחתונה

עכשיו אתם יודעים שאינסטגרם לא רואה את קניית העוקבים של המשתמשים באפליקציה בעין יפה. אפשר לומר שהביטוי המדויק יותר למצב מסוג זה הוא "מעלימה עין". שכן , היא לא מרוצה מהמצב לחלוטין, אבל היא לא פועלת באופן יוצא דופן כדי למנוע אותו.

עוקבים באינסטגרם

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רשלנות רפואית
עריכת דין
מה לעשות במקרים של רשלנות רפואית?

מקרים של רשלנות רפואית נפוצים ועלולים לתפוס כל אחד מאתנו בעת כל טיפול שהוא, אפילו בטיפול פסיכולוגי שגרתי או בכל פגישה אצל רופא המשפחה. לכן, חשוב להכיר לעומק את עולם

מתנה שישמחו לקבל ראשית
כללי
גריל גז – מתנה שכולם ישמחו לקבל

הבן שלכם עבר דירה? כבר שאלתם אותו אינספור פעמים מה הוא היה רוצה לקבל מכם אבל לא קיבלתם תשובה ברורה? אם כך, כדאי שתדעו שאפשר להבין את הדילמה שלכם. בכל

מס הכנסה
מיסים
כמה כסף מגיע לכם? כל מה שחשוב לדעת על החזר מס

מדינת ישראל היא מהמדינות שגובות את שיעורי המס הגבוהים ביותר שמוכרים במערב. ממשלות ישראל לאורך ההיסטוריה טענו ששיעורי המס הגבוהים שאזרחי ישראל משלמים נובעים מהצורך לשמור על ביטחונה של מדינת

מתכונים צמחוניים ליום העצמאות

יום העצמאות מהווה חגיגה עצומה של בשרים, אולם מה יעשו הטבעונים? המומחים של d&s מציגים לכם מתכונים צמחוניים אשר יתאימו באופן מדויק ליום חגה של מדינת ישראל. מתכונים ליום העצמאות