יתרונות קניית נדל"ן בלונדון

שוקלים לרכוש דירה? מחפשים עסקה כדאית מעבר לים? יתכן ויש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. דירה בלונדון, המרוחקת כחמש שעות טיסה מישראל, שלישראלים רבים כבר יש נכס מניב בזכותה. מעבר להיותה בירת תיירות עולמית ועיר מסחר מהחשובות בעולם, לונדון היא פצצת נדל"ן של ממש ולא כדאי לפספס את ההזדמנות שכידוע לא בטוח שתחזור בעתיד הנראה לעין. 

 

רמת מחירים גבוה ויציבה

אז מה הופך את לונדון לכדאית מבחינה נדל"נית? בדומה לערים מרכזיות וכה מתוירות בעולם, ניתן להניח שתמיד יוסיף להיות בהן עניין מבחינה תרבותית ומבחינת המסחר. משכך, רמת המחירים הגבוהה יחסית תישמר ולא תהיה תלויה בשוק ההון ובירידות ערך שונות. זה די פשוט, כמו כל שוק, גם בנדל"ן השאלה היא היצע וביקוש.

הביקוש של לונדון נמצא בעלייה מתמדת בעשרות השנים האחרונות, ויש את כל הסיבות לשער שהעלייה בביקוש תוסיף לעלות גם בעשרות השנים הבאות. ועכשיו זה קל מתמיד, כשאפשר לבצע רכישת דירה בלונדון בליווי משרד עריכת דין אורדן.

 

מערכות תיעוד נדל"ן מתקדמות לביצוע עסקאות

עניין נוסף שחשוב לנו כאזרחי אומת הסטרטאפ, הוא מערכת חדשנית למעקב ותיעוד אחר הנדל"ן שאנו רוכשים בלונדון. הנכס מתועד בצילום פנימי ,וכך ניתן לדעת בדיוק מה הנכס אותו רוכשים, גם אם מבצעים את העסקה בשלט רחוק. בנוסף, ניתן להתייעץ בקלות אודות הצורך בשיפוץ הדירה, תוך שימת לב לחומרים ממנה בנויה הדירה ומשתנים נוספים.

 

שחיקה בערך הלירה שטרלינג

בשורה נוספת ההופכת את לונדון למקום נוח להשקעה, היא שחיקת הערך במטבע המקומי הלירה סטרלינג. כולכם בוודאי שמעתם על הוויכוח שחצה את אנגליה בנושא הברקזיט, שבמרכזו השאלה האם להישאר חלק מהאיחוד האירופי או לעזוב אותו. החדשות הטובות לכם המשקיעים, הן שעצם הוויכוח הוביל לשחיקת המטבע המקומי ומאפשר כעת מחירים אטרקטיביים לעסקאות נדל"ן, שמחירן היה גבוה יותר בשנים האחרונות. אז פנו עוד היום לקבלת ייעוץ לרכישת דירה בלונדון.

 

אחת הערים המתוירות בעולם

היותה של לונדון עיר כה מתוירת ומרכז עסקים עולמי, מאפשר גמישות של ממש במטרה לשמה נרכש הנכס. לצד מגורים או השכרת הנכס לשכירות של אדם מקומי, ניתן להשתמש בדירה כדירת AIRBNB ולהשכיר אותה שוב ושוב לתיירים המגיעים לתור את העיר. מרכזיותה של העיר תבטיח לכם לקוחות רבים לטווח הקצר ולטווח הארוך, ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתמיד ייוותרו אנשים נוספים שירצו להגיע ולראות את הפלא המכונה לונדון על שלל האטרקציות שבה.

 

סיכום

תמיד חלמתם על דירה בחו"ל? מעוניינים בנכס יוקרתי במרחק שעות טיסה בודדות? יתכן ולונדון היא ההשקעה הנכונה עבורכם. עיר אטרקטיבית, אשר בשנים האחרונות נוצרו בה הזדמנויות עסקיות של ממש בתחום הנדל"ן בשל הוזלת המטבע, מאכלסת אזרחים ותיירים מכל רחבי העולם ומאפשרת לעשות שימוש בנכס במגוון דרכים.

עורך דין מקרקעין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מבוטחים
פיננסים
ביטוח בניין משותף – המחיר המשתלם ביותר

בבואכם לבחור בחברת הביטוח שתהייה אחראית על הבניין המשותף שלכם, אתם מחפשים את החברה שתציע לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר בתוספת השירות המקצועי והאיכותי ביותר! הכנו עבורכם מספר טיפים בתהליך