שלום חבר – כך תיפרדו מהקולגה בעת הפרישה

קניית מתנה לקולגה שלכם שפורש לפנסיה לאחר שנים רבות של עבודה, יכולה להיות מחווה משמעותית ומתחשבת, שמביעה את הערכתכם לעבודתו הקשה ולחברות שלכם לאורך הדרך. מתנה נכונה יכולה לשמש תזכורת מתמשכת לתרומה ולערך של החבר לחברה ואליכם באופן אישי.

עם זאת, בחירת מתנת הפרישה המושלמת היא לא תמיד עניין של מה בכך. על כן, במאמר זה נעניק לכם כמה טיפים לקנייה מתנה לקולגות שפורשים

 

1. התאימו את המתנה לתחביבים ולתשוקות שלהם

כשאתם קונים מתנה לקולגה שפורש לפנסיה, כדאי להקדיש זמן ומחשבה לתחביבים האישיים שלו. לכל אחד יש משהו שהוא אוהב או נהנה לעשות, ומתנה שתצליח להתאים לזה תהיה גם שימושית וגם תראה לו שחשבתם עליו והקדשתם לו זמן. מתנה שמתיישרת עם ההעדפות האישיות של הקולגה שלכם יכולה להראות לו שאתם באמת מעריכים אותו.

אם הוא אוהב לפתור חידות ולעשות פאזלים- זה הזמן לקנות לו פאזל 5000 חלקים שלשם שינוי באמת יהיה לו זמן לפתור. אם הוא אוהב טיולים בטבע- ערכת פק"ל קפה מוצלחת תהיה מתנה מושלמת. קיימות כמובן עוד שלל דוגמאות לכך, וכמובן שאתם בטח מכירים את הקולגה שלכם טוב יותר מאנשים אחרים.

 

2. הפכו את המתנה לאישית

כל אחד יכול לקנות מתנה בחנות ולתת אותה כמו שהיא, אבל אם אתם באמת רוצים להפוך את המתנה לבעלת חשיבות ומשמעות כדאי לכם להפוך אותה לאישית. כך תוכלו להביע את ההערכה הרבה שלכם אל הקולגה שפורש.

יש שלל דרכים לעשות זאת: אפשר לחרוט ברכה או ציטוט אישי על מתנה, לצרף ספר ברכות, להדפיס תמונות משותפות ועוד. כך תוכלו להפוך את המתנה למיוחדת ובלתי נשכחת. ניתן למצוא שלל מתנות שניתן להתאים באופן אישי בחנות https://milmanltd.co.il

 

3. בחרו מתנה מעשית

עם כמה שמתנות ערכיות הן מהנות לנשמה וללב, מתנות מעשיות יכולות לייצר הנאה פרקטית. חישבו על מתנות בהם הקולגה שלכם יכול להשתמש בפנסיה שלו. אם שמעתם מהן התוכניות שלו בפרישה- אפשר למצוא מתנה שמשתלבת בהן. אם לא, חישבו על מה יכול להקל על חייו או לשדרג אותם. זה יכול להיות קשור לתחומי העניין, לנסיעות, לחיי היומיום וכדומה.

 

4. אל תשכחו מהעיצוב וההגשה

בסוף גם המראה של המתנה וההגשה שלה חשובים לא פחות מהמתנה עצמה. תחשבו על כך שבמסעדות משקיעים מחשבה רבה בדרך שהמנה מוגשת על הצלחת מאחר וזה תורם לחוויה כולה. מבחינת מראה- חישבו על עטיפה יפה, על האסתטיות ועל כל מה שנלווה למתנה.

מבחינת הגשה- שיקלו איך לערוך אירוע או טקס מכבד ומיוחד בו אתם ושאר הקולגות יכולים להעניק בו את המתנות שלהם. דבר זה יעזור לקולגה שלכם להרגיש מוערך על ידי העמיתים שלו.

עמית כשאתה פורש

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חוק תאונות
כללי
תאונות אופניים וקורקינט חשמלי – מה עושים?

אופניים וקורקינט חשמלי אינם נכנסים לחוק הפיצויים בדומה לרכבים ממונעים מאחר ואינם כאלו. למרות זאת מישהו צריך לשלם פיצוי על נזקי הגוף או הנכות. המאמר יפרט מה עושים בתאונות מסוג

איש מקצוע
העסק שלכם
ביצוע מבדק תהליכי עבודה בעסק

מבדק תהליכי עבודה בעסק הוא מבדק הכרחי אשר כל עסק חייב לבצע באמצעות חברה מקצועית. מה חשוב לדעת אודות המבחן וכיצד הוא מתבצע? במאמר הבא נציג את כל הפרטים.  

שפיכה מוקדמת
למבוגרים
איך תדע אם אתה גומר מהר מדי?

שפיכה מוקדמת, היא דאגה מינית שכיחה המשפיעה על גברים רבים. היא מאופיינת בשפיכה מוקדם מהרצוי במהלך קיום יחסי מין, מה שמוביל לתחושות של תסכול וחוסר שביעות רצון. הבנת הסימנים והגורמים