מעבדה עד הבית לתיקון טלפונים

לכולנו יש כיום טלפון נייד כזה הוא אחר שאנחנו לא יכולים בלעדיו. כמו כל מכשיר אחר גם הטלפון הנייד שלנו מתקלקל לפעמים (לרוב בזמן הכי לא מתאים בהתאם לחוקי מרפי הידועים) ומצריך פנייה למעבדת שירות.

אבל אם אתם חושבים שמעבדה עד הבית לתיקון טלפונים ניידים היא בגדר מדע בדיוני – כדאי שתכירו את מובילאב תיקון טלפונים. החברה מגיעה לכל מקום עם טכנאי מקצועי ומבצעת תיקונים שונים תוך 30 דקות בלבד. השירות מתאים הן לאייפונים של חברת אפל והן לטלפונים ניידים של חברת סמסונג.

  • אייפון – החברה מבצעת תיקונים לאייפונים מדגמים 6s, 6s פלוס, 7, 7 פלוס וכן אייפון איקס, אייפון 8 ואייפון 8 פלוס.
  • סמסונג – החברה מבצעת תיקונים לטלפונים מדגמים Note 8 ו-9, 8s, 8s פלוס, 9s, 9s פלוס ו-10s.

התיקונים באים לפתור בעיות שונות כמו תקלות במסכים (מסכים שבורים או מסכים שאינם מגיבים), בסוללות, בטעינה, בעיות בהדלקת הטלפון, תקלות כתוצאה מנזקי מים, תקלות ברמקולים וכן בעיות במצלמה האחורית (תלוי בדגם של הטלפון) או בעיות במכסה של הסמסונג. יתרה מזאת –הטכנאי של החברה יכול לבצע מספר תיקונים בטלפון הסלולרי שלכם בו-זמנית.

טלפון בתיקון

המעבדה שמשנה את חוקי התיקון

בניגוד למעבדות אחרות שבהם אתם לא יודעים מראש באיזה סכום תחויבו, באיזה חלפים ייעשה שימוש, מתי יגיע הטכנאי והאם תקבלו אחריות על התיקון או לא– במובילאב חוקי המשחק שונים כך שאין הפתעות בשום תחום, הן הכספי והן המקצועי, למשל:

  • אתם מחליטים על הזמן והמקום של התיקון
  • באתר האינטרנט של החברה עומד לרשותכם מחירון עם התעריף הקבוע לכל תקלה כולל מע"מ, כל תיקון מקנה לכם 3 חודשי אחריות
  • כל תיקון נעשה תוך שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

בנוסף, התשלום על התיקון נעשה באמצעות כרטיס אשראי רק לאחר שהתקלה טופלה בהצלחה. וכמובן שאתם מקבלים חשבונית מס שמעידה על התשלום, כך שאתם נהנים מכל העולמות: גם תיקון מקצועי, גם התאמה למקום ולזמן הנוחים לכם וגם עמידה בחוקי הצרכנות. כשלוקחים בחשבון את העובדה שבימינו כל דקה שווה הרבה כסף – מדובר בשירות שאתם חייבים להכיר.

ומה אתם צריכים לעשות?

כדי להזמין את השירות כל שעליכם לעשות הוא לבחור בין שתי אפשרויות: יצירת קשר באמצעות אתר האינטרנט של החברה או חיוג לטלפון *3874. בכל אפשרות שתבחרו תידרשו לספק כתובת פיזית, כתובת דוא"ל שאליה תישלח החשבונות ומספר טלפון. ואגב – הכתובת שלכם לא חייבת להיות ביתכם הפרטי ויכולה להיות מקום העבודה, בית הקפה השכונתי או כל מקום אחר.

התנאי היחיד שעליכם לעמוד בו הוא פשוט – לארגן שולחן עבודה לטכנאי בגודל 30*100 ס"מ לפחות שיוצב בצמוד לשקע חשמלי. מלבד זה אתם יכולים .

להמשיך בחייכם כרגיל ולהיות בטוחים וסמוכים בדבר אחד – שהטלפון הנייד שלכם נמצא בידיים המקצועיות הכי טובות שיש.

לפרטים נוספים: https://gs-system.co.il

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דלקן
כללי
איפה הכי כדאי לעשות כרטיס דלקן

בתקופה האחרונה אנו מקבלים פניות רבות מצד שכנים ומכרים שרואים שיש לנו דלקן ברכב. בכל פעם אנו נתקלים בשאלה אחרת שנוגעת לנושא. כך שאנו מוצאים את עצמנו מקדישים זמן רב

שיפודים
גריל וברביקיו
מה זה גריל גז והאם גם אתם צריכים מכשיר כזה?

אם יש בילוי שמשותף כמעט לכל האנשים בישראל, זה בילוי כמו ברביקיו. יש משפחות שמעדיפות יותר לצלות בשרים ואילו אחרים צולים דגים, אך מה שמשותף לכולנו, זו ההנאה בצלייה עצמה

מס אמריקה
כללי
אזרחות אמריקאית – כדאי או לא כדאי?

ישראל היא מדינה בה לאזרחים רבים יש אזרחות שנייה. מכיוון שמדינת ישראל קמה לא מזמן, באופן יחסי כמובן למדינות שקיימות למעלה ממאה שנים, במקרים רבים הדור השני והשלישי במדינה הם