מתי בדרך כלל אנשים פונים אל חוקר פרטי?

אתם שואלים את עצמכם לאחרונה האם העניין שגורם לחוסר וודאות בחייכם הוא עילה מספיק טובה כדי לפנות אל חוקר פרטי? אתם לא ישנים בלילה כי נדמה לכם שבן הזוג בוגד בכם? או שהתחלתם לחשוש לאחרונה שאחד מהעובדים עושה הכול כדי להרוס לכם את העסק? כל הסיבות אלה, ועוד רבות אחרות, לרוב מובילות אנשים לפנות אל חוקר פרטי, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם?

 

כיצד החוקר הפרטי יוכל לסייע?

זה נכון שלא פשוט להחליט שרוצים לפנות אל חוקר פרטי, וכל אחד חושב בתחילה "מה לי ולמשרד חקירות פרטיות?". עם זאת, כדאי לדעת שהחוקר הפרטי אומנם לא נמצא מעל החוק במדינת ישראל, אך הוא כן יכול לבצע עבורכם חקירה זריזה עם תוצאות מאוד ברורות. העובדה היא שרוב האנשים בישראל ובעולם כולו לא יכולים לחיות לאורך זמן בתחושה של חוסר וודאות וכאן בדיוק נכנס לתמונה החוקר הפרטי. הוא בודק, עוקב ומברר כל מה שצריך על מנת שבסופו של דבר תגיעו אל האמת, גם אם היא מרה.

 

חוקר פרטי בארץ לא נמצא מעל החוק

אנשים לעיתים חושבים שאם אדם הוא חוקר פרטי, משמעות הדברים היא שהוא מעל החוק. ההפך הוא הנכון, כי האדם הראשון שצריך לשמור על החוק ולהגן עליו, הוא החוקר עצמו. זה נכון שלחוקר יש סדרה של כלים שבהם הוא יכול להשתמש כדי לחשוף את האמת שמעניינת את הלקוח שלו, אך אם הוא יעשה זאת תוך כדי פגיעה בפרטיות, זה לא יהיה קביל בבית המשפט. לכן פעולות כמו:

  • הטרדה של עדים
  • האזנות סתר
  • ציתות לשיחה
  • פגיעה אחרת בפרטיות

 

הן כולן פעולות שפוסלות אפילו את הראיות החותכות והברורות שיכול להביא חוקר פרטי. החוק קובע בצורה חד משמעית שבמקרים שבהם הראיות נאספות תוך הפרת החוק, הן תיפסלנה אפילו אם הן ראיות חותכות.

האם לחוקר פרטי יש התמחות ספציפית?

 

התשובה היא בפירוש כן, וגם לעובדה הזאת לרוב אנשים לא לגמרי מודעים. למעשה, ממש כפי שלעורכי דין יש בדרך כלל התמחות שבה הוא עוסק, כך קורה גם לגבי חוקרים פרטיים. לכן ניתן למצוא בשוק חוקרים פרטיים שעוסקים במגוון רחב של סוגי חקירות, כמו לדוגמא:

  • חקירות של תיקי אישות
  • חקירות של איתור כתובות
  • חקירות של חברות ביטוח
  • חקירות של מידע עסקי ועוד

 

משמעות הדברים היא שאם גם אתם רוצים לפנות היום אל חוקר פרטי, עליכם לבדוק לאיזה מכל אותם 1,500 חוקרים פרטיים שעובדים בישראל אתם רוצים לפנות. האם זה באמת צעד חכם לפנות אל חוקר פרטי שעוסק "בכל התחומים"? או שאולי עדיף דווקא לבחור חוקר פרטי עם התמחות בתחום הספציפי שבו אתם זקוקים לעזרה? כדאי לתת את הדעת על העניין הזה ולבחור איש מקצוע שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.

איש שרות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כללי
גריל גז חלומי לקראת הקיץ

בדרך כלל בקיץ כולנו אוהבים לבלות הרבה יותר שעות בחוץ, בין אם זה כולל את הים, את הבריכה או אפילו את הגינה הביתית. לכן ברור מדוע גם אתם מסתכלים על

קסם עם קלפים
אטרקציות
אמן חושים לאירועי חנוכה

החלטתם לעשות אירוע מיוחד לעובדים שלכם לכבוד חנוכה? תוהים איך לעשות את זה נכון ואיזה הופעה אולי כדאי לשלב כדי שהחגיגה תהיה מושלמת? אם כך, כדאי שתדעו: אמן חושים זו

ביטוח רכב
ביטוחים
מה העלות של ביטוח רכב ליום אחד?

כאשר יש רכב משפחתי ויש מספר נהגים פוטנציאליים, יש מקרים בהם לא כדאי לרכוש ביטוח המבטח מספר נהגים וכך, האופציה לרכוש ביטוח רכב ליום אחד עולה על הפרק. מדובר בביטוח

משכנתא מוזלת לבית
משכנתאות
איך להבטיח משכנתא לבית מוזלת בישראל?

רכישת דירה היא אבן דרך משמעותית בחייו של כל אדם, ועבור רבים היא מצריכה סיוע כלכלי בדמות משכנתא. בישראל, רוכשי דירות יכולים ליהנות ממגוון תוכניות הנחה על משכנתא, המסייעות להם