מתי פתיחת תיק גירושין ברבנות צריכה להתבצע?

יש כל מיני נושאי ידע כללי חשובים שאנחנו לא לומדים במהלך 12 שנות הלימוד בבית הספר. מדובר כמובן בכלכלה, חיי משפחה וכמובן, הליך של גירושין בין בני זוג. זו הסיבה שלא מעט אנשים מנסים לדלות מידע בנוגע להליך זה, כאשר אחת השאלות הנפוצות ביותר בנוגע להליך זה קשורה לפתיחת תיק גירושין. זו הסיבה שהחלטנו לכתוב מדריך מקיף שיציין מתי צריך לבצע הליך של פתיחת תיק גירושין ברבנות. כל הפרטים בנושא יופיעו בפניכם בשורות הבאות.

 

אז מתי צריך לפתוח תיק גירושין ברבנות?

אם הגעתם לכאן, יכול להיות שהחלטתם באופן סופי שאתם רוצים להיפרד. יכול להיות גם שאתם מתלבטים לגבי הנושא וחשוב לכם לבדוק את כל הפרטים הנוגעים להליך מראש. בכל אופן, אם אתם עונים על האפשרות הראשונה או השנייה, אתם צריכים לדעת שפתיחת תיק גירושין ברבנות מתבצעת כאשר אתם מחליטים באופן סופי שאתם רוצים להתגרש.

 

מה עושים אם רק אחד מבני הזוג רוצה להתגרש?

ישנם מקרים שבהם רק אחד מבני הזוג מחליט שהוא רוצה להתגרש, בזמן שהצד השני אינו מעוניין בכך. יש מי שסבורים שצריך קודם לשכנע את הצד השני ורק לאחר מכן לגשת לפתוח תיק גירושן ברבנות. האמת היא, שאין צורך לנסות ולשכנע יותר מידי.

אם הצד השני אינו מקבל את ההחלטה בהסכמה, הצד הראשון שהחליט להתגרש יכול לבצע הליך של פתיחת תיק גירושין ברבנות. במצב שכזה, עליו לבצע הליך שנקרא תביעת גירושין. בעת הליך זה הוא בעצם תובע את הצד השני להתגרש ממנו. במידה ושני בני הזוג מגיעים יחד להחלטה שהם מעוניינים לפרק את החבילה הם צריכים להגיע לאחר ההחלטה אל בית הדין ולהגיש בקשה לגירושין.

 

האם ניתן לקבל ליווי וייעוץ מטעם עורך דין בעת הליך זה?

בטח. לא רק שניתן, אלא גם מומלץ לעשות זאת. פתיחת הליך גירושין ברבנות נחשבת להליך לא קל מבחינה נפשית עבור כל אחד מבני הזוג. אין זה משנה אם אתם נמצאים במצב טוב בינכם או לא. אתם צריכים בכל אופן לקבל ייעוץ וליווי מטעם עורך דין שמכיר את התחום לעומק.

 

איך אפשר למצוא עורך דין מומלץ שיסייע לכם בפתיחת תיק גירושין?

סביר להניח שאתם לא רוצים להתפשר על עורך דין חסר ניסיון בתחום. לכן, אתם צריכים למצוא את עורך הדין המומלץ ביותר. כדי שתוכלו למצוא אותו בקלות, עליכם לבצע את אחד מהמצבים הבאים:

 

לבדוק בגוגל

תערכו חיפוש בגוגל אחר עורך דין מומלץ לענייני משפחה.

 

תפרסמו פוסט ברשתות החברתיות

יש לרשתות החברתיות כוח גדול. תכתבו שאתם מחפשים עורך דין מומלץ לתחום ותגלו שתקבלו לא מעט המלצות מקרובים שלכם.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שחשוב שתדעו על התזמון של פתיחת תיק גירושין ברבנות, מאחלים לכם הצלחה!

עורך דין גירושין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מספר עתיד
אירועים
האם מנטליסט יכול לדעת את העתיד?

בתקופה האחרונה, כולם מדבר על מנטליסטים. למרות השיח והנוכחות שלהם באירועים, עדיין יש הרבה אנשים שלא יודעים בכלל מה זה מנטליזם. זו הסיבה שרבים תוהים האם למנטליסט יש את היכולת

מזגן קיר
כללי
האם שווה להעביר מזגן מדירה לדירה?

לשאלה, האם שווה להעביר מזגן מדירה לדירה, ישנן תשובות שונות. מדוע? כי תלוי בסוג המזגן, עד כמה הוא ישן, עד כמה הפירוק שלו יהיה מורכב ועוד. לרוב, חברת הובלות מומלצת

עמוד בתוך אתר
העסק שלכם
כללים חשובים לעיצוב באנר

 שוק הפרסום באינטרנט הגלובלי לא חודל מלהתפתח וממשיך להתרחב בצורה מתמדת. אחד מאפיקי הפרסום אליו נוהרים בעלי עסקים רבים בשוק הוא פרסום באנר במרחב הדיגיטלי. פרסום באנרים הוא תחום ייחודי שהוכיח

מס רכישת רכוש
לבית ולגינה
מהו מס רכישה ומה גובהו במכירת דירה שניה?

במדינת ישראל כמעט כל אדם עומד בפני הסיטואציה של קניית דירה בה הוא נאלץ להכיר את כל ההיבטים הביורוקרטיים והיבטי המיסוי הכרוכים ברכישת הנכס. מדינת ישראל לא חוסכת בביורוקרטיה ובוודאי